Останні відгуки
- Цукор Black03Тут дуже смачні та оригінальні страви, цікаві напої, привітний персонал :) Рекомендую!більше 8 років тому
- Ресторан-лаунж клуб "ГАЛЕРЕЯ ЛИЦАРІВ"02Дуже класно там приємні офіціантка а також ми із падружкою були і курили калян дуже сподобалосябільше 8 років тому
- Night club "Malevich"015Класна музика , досить багато місця , що важливо для мене в таких закладах -це хороша робота служби охорони , і в моєму випадку вона себе виправдала .більше 8 років тому
- Мережа хімчисток "Чисто"04Не рекомендую!!!! Халатнicть I безвiдповiдальнiсть!! Досить того, що зiпсули замок у пуховику ще й пасок вiд неI загубили. Зiпсутий вирiб ще й грошi на вiтер!більше 8 років тому
- Мережа магазинів "Рукавичка"00Рукавичка у Шумську. Досить не погано. Персонал, асортимент влаштовує.Можна лише подякуватибільше 8 років тому
- Медичний центр "Oculus"01Залишилася дуже незадоволена, побувавши на консультаціії у клініці "Окулюс". Була там 2 рази - перший раз, коли...більше 8 років тому
- Магазин "Копійочка"02Невеликі магазини побутової хімії. Обмежений асортимент,але ціни є нижчі. Взагальному,можна купити необхідні речі для дому.більше 8 років тому
- Night club "Malevich"04Сам клуб непоганий, гарний інтер'єр. Два танцювальних великих зала. Останній раз були на концерті Артема Пив...більше 8 років тому
- Інтернет-провайдер "Vega telecom"01ПРИ ЗАЯВЛЕНИХ 100 м б ТРИ МІСЯЦІ ОТРИМУЮ МЕНШЕ 10мбДІЛОВОДСТВО НЕ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮНЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУбільше 8 років тому
- Паб "Старгород"012Просто обожнюю старгород, похід туди завжди веселий. Смачна кухня, весела музика, класна шоупрограмабільше 8 років тому
- Магазин "OLKO"04Класний магазин з одягом, частенько там можна підібрати річ яка впаде у око. Частенько бувають акції та знижкибільше 8 років тому
- ТОВ "ЦЦЦ Україна"05В магазині величезний вибір взуття. Неодноразово купляла собі там взуття, усіма покупками задоволенабільше 8 років тому
- Торговий центр "Роксолана"04Великий торгівельний центр,різні бутіки. ціни високі,оскільки місце розташування в центрі. Вцілому акуратно ,чисто. Є ліфт.більше 8 років тому
- Класко02На перший поглад мені костюми сподобались.Адекватні ціни,хороший вибір ,є на маленьких діток.сподіваюсь після свята враження будуть ще позитивнішими)більше 8 років тому
- Фірмовий магазин "Roshen"08Великі магазини,дуже гарно оформлені(особливо гарний в центрі,є фотозона). Широкий вибір солодощів. Трохи великі націнки,але і сам шоколад смачний.більше 8 років тому